Strona główna Bez kategorii „Nie śpij…”

„Nie śpij…”

1448
0

Startujemy ze stroną TRZEBIATÓW ONLINE.

Projekt całkowicie społeczny. Zamysł – Popularyzacja naszego miasta i jego mieszkańców oraz szeroka informacja o tym co się w mieście dzieje lub dziać będzie.

Chcemy, żeby to była Wasza strona Trzebiatowianie. Może to być miejsce gdzie pokażecie swoje zainteresowania, przedstawicie swoje opinie. Gdzie będziemy wspólnie dzielić się tym co robimy i co dzieje się w naszej gminie. Nie zabraknie tu miejsca dla poetów, grafików, fotografów, kucharzy czy kibiców. Każdy, kto ma coś do powiedzenia jest mile widziany. Sami nie pociągniemy tego projektu, potrzebni są ludzie, którzy wniosą na stronę własne treści. Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt na [email protected] lub za pośrednictwem naszego konta Facebook działamy również na  Instagramie Przysyłajcie artykuły, zdjęcia, filmy. Tematyka dowolna, związana z miejscem w którym żyjemy. Stawiamy tylko jeden warunek: Ma to być wyłącznie POZYTYWNY PRZEKAZ. Od marudzenia są inne portale 😉

Urzędy i instytucje prosimy o przekazywanie informacji dotyczących zaplanowanych imprez i wydarzeń. Będziemy wprowadzać je do naszego kalendarza wydarzeń umieszczonego na stronie. Polityka informacyjna w naszym mieście leży na łopatkach, stwórzmy miejsce, gdzie każdy w prosty sposób dowie się, ile dzieje się w naszym mieście. A dzieje się!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz tutaj komentarz
Wpisz imię