Strona główna Horoskop Strzelec 22.11 – 21.12

Strzelec 22.11 – 21.12

1132
0


Strzelec to silny charakter, odważny.
Strzelce często uprawiają sporty, lubią ruch na świeżym powietrzu. Strzelec to często słomiany ogień: nie kończy zaczętych spraw, ale nie przejmuje się tym. Lubi podróże, potrzebuje zmian. Jest ambitny.
Strzelcze: w grudniu odpuść sobie, nie zawsze musisz być najlepszy. Daj się innym wykazać, niech umyją okna, posprzątają, zrobią zakupy, ugotują, upieką, podsmaża, polepią. Że będzie marnie? Nie przejmuj się, da się zjeść. A Ty zajmij się sobą, jadą do spa, idź do fryzjera, kosmetyczki. Szybko wróci ci humor i będziesz ” odpicowany” cieszyć się Świętami. Partnera weź z sobą, albo zostaw w domu, niech odpocznie od ciebie. Jeśli jesteś samotny, masz szansę poznania kogoś. Idź na Trzebiatowską Wigilię 16.12, tam możesz kogoś poznać. Daj szansę nieśmiałym, powolnym, przy Tobie rozkręca się.
Praca: wykorzystaj stary pomysł. On da ci drogę do awansu. Tylko nie gadaj o tym ze znajomymi , bo wszędzie sa podsłuchy. Uważaj, bądź ostrożny, bo potem wykorzystają to przeciwko tobie.
Po Świętach czekają cię ciekawe wyjazdy, skorzystaj z nich. Zabierz może ze sobą osobę poznana na Wigilii Trzebiatowskiej.
Sprzyjają ci Lew i Baran, unikaj Ryb w mętnej wodzie, one ciągle mają dziwne kłopoty i ostre ości.
Uważaj też na Panny – mogą sprowadzić cię na manowce.

HANKA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz tutaj komentarz
Wpisz imię