Strona główna Horoskop Koziorożec 22.12 – 19.01

Koziorożec 22.12 – 19.01

1015
0

Koziorożcowi patronuje żywioł Ziemi, co powoduje, że jest bardzo praktycznym człowiekiem.

Koziorożce są niezwykle dojrzałe. Są perfekcjonistami dążącymi do obranych celów. Nie lubią niedopowiedzeń, wolą jasne sytuacje. Z dużą trudnością nawiązują znajomości, mają niewielu, ale sprawdzonych przyjaciół. Koziorożec czuje się dobrze we własnym towarzystwie. Skrywa uczucia.

Miłość. Niestety niektóre związki Koziorożca się rozpadną. To one podejmą decyzję o skończenie związku, który je ograniczał. Pomyślcie, czego chcecie, czego poszukujecie, jak chcecie żyć. Koniec roku sprzyja takim przemyśleniom. Styczeń to świetny okres do romansu, który może przetrwać i zamienić się w wielką miłość na całe życie. Okazja do zapoznania się, to bal sylwestrowy.

Praca. W styczniu dobry czas na kończenie rozmów z kontrahentami. Niektóre Koziorożce znajda nowa pracę, np. w Dino. Dla innych dobra pora na zakładanie własnego biznesu. Jeśli brakuje wam pieniędzy, to szukajcie osoby do spółki. Tak, tak, znajdziecie taką osobę, to wasz znajomy.

Finanse. W pierwszym tygodniu spore wydatki, wiadomo Święta, Nowy Rok, potem będzie lepiej, choć niektórym spłacanie pożyczek jeszcze długo będzie zatruwać życie.

Zdrowie. Część Koziorożców (i nie tylko) będzie mieć kłopoty z trawieniem, jelitami, żołądkiem. Uważajcie na to, co jecie i pijecie, w jakich ilościach i z kim.

Inne. W styczniu mogą was spotkać klęski żywiołowe – mrozy, śnieg. Ubierajcie się ciepło, żeby nie chorować. Znaki sprzyjające to Panna i Byk, choć tu trzeba uważać, bo jak Koziorożec z Bykiem chwycą się za rogi, może być kiepsko. Awantury i ciche dni murowane. Znaki wrogie, to Baran i Rak (idzie rak, nieborak, jak uszczypnie, będzie znak) W Sylwestra nie zapomnijcie włożyć biżuterii z czarnym onyksem. To wasz szczęśliwy kamień.

HANKA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz tutaj komentarz
Wpisz imię