Dwa złote medale w finałach wojewódzkich rozgrywek SZS!!!
Turniej w młodszej kategorii odbywał się 6.12.18 w Mrzeżynie. Po początkowych łatwych spotkaniach w grupie i zwycięstwach 7:0,7:0 i 8:0, w półfinałach spotkaliśmy się z SP Wierzchowo, po trudnym spotkaniu i bramkach Julki Suszyńskiej oraz Ani Tworek pokonaliśmy przeciwnika 2:1. W meczu o złoto zagraliśmy z drużyną z SP 4 Goleniów, która przebojem wdarła się do finału tych rozgrywek, był to ciężki bój, ale zakończony naszą wygraną, po bardzo dobrej grze całego zespołu, ofiarnych interwencjach obrońców i bramkarza zdobyliśmy upragniony tyuł najlepszej drużyny w całym województwie.

13.12. 2018 roku starsza kategoria dziewcząt z klas 7-8 walczyła o medale w Wierzchowie. Za przeciwników nasze reprezentantki miały również przeciwniczki z klas III gimnazjum. Niestety na samym początku turnieju nasze dziewczęta dostały srogą nauczkę od SP Malechowo przegrywając 0:3. Kolejne mecze nie toczyły się po naszej myśli, SP Wierzchowo, faworyt turnieju nieoczekiwanie przegrał 1:2 z SP Malechowo, wiadomo było, że musimy wygrać z gospodyniami. Nasz drugi mecz to popis gry całej ekipy, pokonaliśmy SP 4 Goleniów 9:2. Dziewczęta zagrały mądrze i takie zwycięstwo oznaczało, że z SP Wierzchowo, z którym kończyliśmy rozgrywki grupowe możemy zremisować. Po bardzo dobrym spotkaniu pokonaliśmy przeciwnika 2:1 i dzięki temu zwycięstwu wyszliśmy z grupy kosztem gospodyń. W półfinale wysoko pokonaliśmy SP Suchań 6:2, by w finale kolejny raz zmierzyć się z SP Malechowo. Mecz o złoty medal nie przypominał naszego pierwszego spotkania tego dnia, w którym ulegliśmy przecież z tą drużyną aż 0:3. Udało się zneutralizować najlepszą zawodniczkę przeciwnika i po akcji na 2 minuty przed końcem trzeciej tercji. Julka Tomaszczenik podała z „krzyżyka” do wbiegającej z obrony Pauliny Kiełkowskiej, a ta zdobyła zwycięską bramkę.
SP 1 Trzebiatów, w ten sposób zdobyła 2 złoty medal w rozgrywkach wojewódzkich pierwszy raz od wielu lat. Gratulacje dla dziewcząt