„Świąteczne Spotkanie Artystyczne”

1233
0

W Trzebiatowskim Ośrodku Kultury odbył się koncert w wykonaniu dzieci i młodzieży, które uczestniczą w zajęciach nauki gry na instrumentach prowadzonych przez Aleksandra Bogdanowa. Repertuar głównie świąteczny. Koncert odbył się 19 grudnia 2018r.

Pierwsze kroki na ścieżce artystycznej kariery wypadły doskonale. Zero tremy, wirtuozerskie wykonania 😉 Widownia wszystko oceniła owacjami. Początki nauki gry na instrumentach są niezwykle trudne i trzeba do tego sporo uporu i determinacji. Te dzieci wszystko to mają. Pilnujmy, żeby nie zmarnowały talentu, zachęcajmy do dalszych ćwiczeń. Ostrzegam! Jeśli nie wychowamy kolejnych pokoleń artystów, będziemy skazani na siostry Godlewskie 🙂 Gratulujemy koncertu i liczymy na kolejne.

Przepraszamy za jakość zdjęć i filmów. Niestety na razie „Trzebiatów Online” robi tym co ma ?. Nieustająco poszukujemy społecznika ze sprzętem i talentem, który robiłby lepsze zdjęcia i filmiki z przeróżnych imprez. Ewentualnie prosimy o przekazywanie takich materiałów przez organizatorów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz tutaj komentarz
Wpisz imię