Strona główna Refleksje Strzelać… nie strzelać… Podsumowanie sondażu

Strzelać… nie strzelać… Podsumowanie sondażu

1016
0

Jakoś nie pamiętam, by poza wyborami, nasze kochane władze o coś nas pytały. Ale może to z winy mojego wieku i słabej pamięci. My spytaliśmy. Pytanie brzmiało, czy jesteś przeciw, czy za fajerwerkami w sylwestrową noc?

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 5-2.jpg

Wyniki widoczne na grafice. Oczywiście nasz mały sondaż nie jest wielce miarodajny, jednak wskazuje jakąś tendencję. Wynika z niego, że większość Trzebiatowian jest przeciwnikami strzelania. Pytanie, co teraz z tym fantem zrobią zwolennicy fajerwerków? Czy skoro ich zdaniem można strzelać, to nieistotna jest większość, której to przeszkadza? Czy może z szacunku do innych ludzi powinni się powstrzymać od fajerwerków nawet jeśli są przekonani o swojej racji? Liczymy się wyłącznie my i nasza racja? Czy może inni ludzie też się dla nas liczą? Jacy jesteśmy i co zrobimy w przyszłym roku?

Postaramy się częściej robić sondaże na różne tematy. Pozwoli nam to poznać się lepiej nawzajem a naszym lokalnym władzom dowiedzieć, jakie mamy oczekiwania. Mam nadzieję, że będziecie w tych sondach uczestniczyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz tutaj komentarz
Wpisz imię