Strona główna Sport AT – Aktywny Trzebiatów

AT – Aktywny Trzebiatów

1600
0

Zrzeszenie AT-Aktywny Trzebiatów to grupa ludzi czynnie uprawiających amatorsko sport. Bieganie, pływanie, jazdą na rowerze to główne dyscypliny zakręconych pozytywnie członków AT-Aktywny Trzebiatów. Oprócz zwykłej sportowej aktywności Aktywny Trzebiatów jest organizatorem lub współorganizatorem wielu imprez sportowych. Flagową biegową imprezą kojarzoną z nami jest Kros Farmera, którego pierwsza edycja odbyła się we wrześniu 2016 roku. Do dzisiaj odbyły się trzy takie imprezy z roku na rok przyciągając coraz więcej zapaleńców lubiących coś więcej niż zwykły bieg. Aktywny Dzień Kobiet ?, Mikołajki na sportowo ?, WOD na plaży to także nasze imprezy. Współorganizujemy także WOŚP Bieg z Jackiem Kabatą ? Piknik Rodzinny czy Wakacyjny Bieg Śniadaniowy?

Geneza powstania!

Najpierw był wielki wybuch…?? w głowie! ? i myśl się zrodziła: Weź człowieku wyciągnij ręce, podnieś nimi swoje fałdy, wstań z kanapy i zrób coś z tym! To znaczy ze swoim życiem. Tak zaczynała sportową przygodę większość braci i sióstr z AT. A nie da się, a da się! Są u nas „ciężkie przypadki”, gdzie spadek masy ciała dochodzi do ponad 30 kg? Później w czerwcu 2016 roku jeszcze niezrzeszeni pojechaliśmy w ponad 20 osób do Stargardu na Bieg Błękitnej Wstęgi. Tylu nas było, a jakby nas nie było. Dookoła koszulki z napisami Gryfice, Kołobrzeg itd. I poszło! zakładamy własne stowarzyszenie!!! W lipcu 2016 ojcowie i matki założyciele spotkali się i uzgodnili, że powstanie Stowarzyszenie AT-Aktywny Trzebiatów i rozruszamy to miasto i okolicę. Od tego przełomowego dnia nasz klub i nasze piękne miasto jest rozpoznawane wszędzie tam gdzie pojawi się ktoś z AT.

Przechwałki! ?

Oprócz niezwykłych amatorów zwykłego potruchtania, mamy w swoim gronie triathlonistów, maratończyków, ultramaratończyków (coś powyżej 42 km biegu tzn. taki jeden z Trzebiatowa przebiegł 247 km! :)) oraz amatorskich zapaleńców kolarskiego ścigania.

Plany na ten rok?

Maratony biegowe (pierwszy w kwietniu w Gdańsku), ultramaratony biegowe i kolarskie min. Tour de Pomorze 700 km non-stop (takich dwóch od nas zupełnie odleciało:)). Oprócz tego zapraszamy wszystkich chętnych w każdy czwartek i niedzielę na masowe potruchtanie, a od wiosny ruszamy ponownie z kolarskimi środkami i weekendami z AT – Aktywny Trzebiatów!

Jeśli jeszcze się zastanawiasz, czy wstać czy nie wstać z tej pięknej okropnej kanapy, niech to zdjęcie będzie dla Ciebie inspiracją!!!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie f1547122824196.png

Zapraszamy! Wszystko siedzi w głowie ??

AT – Aktywny Trzebiatów

Dariusz Cebulak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz tutaj komentarz
Wpisz imię