Strona główna Aktualności MURAL – KASA

MURAL – KASA

2377
0

Teraz zaboli. Taki wielkopowierzchniowy mural to dużo i farby i pracy i talentu. To wszystko kosztuje. Jest to projekt społeczny czyli bez dotacji. Kasę musimy zebrać sami. Całkowity koszt to orientacyjnie… 30 000 zł.

Mówiłem, że zaboli. Ale z drugiej strony to wystarczy jak 2000 członków naszej grupy wpłaci po 15 zł. Niestety nie wszyscy wpłacą. Jest wielu narzekających, że się nic nie robi ale pierwsi odwrócą się przed szansą robienia. Chętnie chcą decydować co ma być na ścianie lecz, gdy trzeba poświęcić kilkanaście złotych to znikną. Ale wierzę, że to mniejszość. Mam sporo optymizmu, że więcej jest nas, otwartych na pomysły i chętnych do działania. Mam nadzieję, że pokażemy naszą wspólnotę. Że potrafimy się zorganizować, że stać nas na bezinteresowne gesty. Że to nieprawda, że umiemy tylko marudzić.

Bądźmy razem w pomyśle na mural i poświęćmy kilkanaście złotych na ten cel. To będzie nasze wspólne dzieło. Zaskoczmy niedowiarków i zbierzmy te cholerne 30 tysięcy. Zróbmy to sami, bez łaski. Z potrzeby serca, z potrzeby zostawienia po sobie śladu, dla miasta i dla nas samych. Nie duże kwoty są drogą do sukcesu a powszechność zbiórki. Namówmy rodzinę, znajomych. Zbierzmy tyle kasy, że starczy i na zaczęcie drugiego muralu. Aż malkontenci rozdziawią usta ze zdziwienia. Zróbmy to.

Uruchamiamy oficjalną zrzutkę internetową. Dodatkowo czekamy na atrakcyjne fanty, które będziemy licytować. Za każdą stówę na cel muralu zatwierdzę post reklamowy na TrzebiatówONLINE, róbcie na ten cel własne prywatne licytacje. Wspierajcie namawiajcie. Jesteśmy otwarci na każdą możliwość zbierania funduszu na rzecz muralu. Wierzę w Was. Wpłata na zrzutkę to kilka ruchów palcem, niewielki wydatek i ogromna satysfakcja bycia cząstką wspólnego dzieła. Będziemy dumni, że sami zrobiliśmy taki spektakularny kawałek piękna. Satysfakcja, to nasz cel. Zróbmy to. Nie oni.- MY! Mogę na Was liczyć?

Jeśli zbierzemy kasę to mural wykona zawodowiec z Cukin ART. Żadnej lipy i oszczędzania na farbie, która po roku się złuszczy.

Ten mural to taki mały sprawdzian dla nas Trzebiatowian. Czy dołożymy swoją cegiełkę, czy raczej będziemy dyskutować, że nie tu, nie tak, a inaczej, a po co. Jestem bardzo ciekawy z kim mieszkam w tym kochanym miasteczku. Znajomi mówią, że nie ma szans zebrania takiej kasy wśród samych mieszkańców. A ja im mówię, żebyście się nie zdziwili. To nie byle miasteczko, to Trzebiatów. To nie byle kto, to MY!

Po zebraniu 1/3 kwoty Cukin na podstawie naszej ankiety zrobi dwa projekty, z których wspólnie wybierzemy ten jedyny. Dzieje się!

Zbiórka jest w pełni legalna i zgłoszona przez spontanicznie zwołany komitet w składzie: Kinga Ringert, Jadwiga Maczuga, Krzysztof Wasilewski Legalizację można sprawdzić na portalu zbiórek publicznych MSWiA pod numerem 2019/5138/ks

Poniżej link do zrzutki. Wystarczy kliknąć i wpłacić.Nie wstydźcie się małych kwot bo gest się liczy i świadomość, że zrobiłem co mogłem. Ja zwyczajnie wiem, że nam się uda WPŁACAJCIE I UDOSTĘPNIAJCIE.

Bądź na bieżąco z tematem na naszym profilu Facebooka TrzebiatowONLINE

LINK do zrzutki: KLIKNIJ TU0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz tutaj komentarz
Wpisz imię