Strona główna Aktualności MURAL I REKORD GUINNESSA W PIŻAMACH

MURAL I REKORD GUINNESSA W PIŻAMACH

4347
0

Zapraszamy wszystkich do Trzebiatowa w dniu 20.06.20r. Zaczynamy o godzinie 15:00 na ulicy Mostowej (pod muralem). Wystartuj z nami, odpal fantazję!

SONY DSC

O tej godzinie odbędzie się uroczyste odsłonięcie muralu z chwilką dla fotoreporterów 🙂 Mural został ufundowany w całości ze składek mieszkańców zebranych za pomocą licznych licytacji na FB , puszek i zrzutki internetowej. Mural namaluje znany i ceniony artysta Cukin z Koszalina.

Następnie wszyscy razem zgodnym marszem w towarzystwie dwóch orkiestr udamy się pod Ratusz, gdzie nastąpi bicie rekordu świata. Rekord świata w dwuczęściowych piżamach na dzień dzisiejszy wynosi 2004 osób i tę liczbę musimy przekroczyć.

Pod ratuszem na scenie, którą będzie …łózko, wystąpią lokalni artyści. Rynek zostanie otoczony kordonem barierek, w których będą dwie bramki, przez które wpuszczać będziemy obywateli w dwuczęściowych piżamkach. Po zakończeniu liczenia można będzie się skupić na atrakcjach przygotowanych specjalnie na ten dzień. Będzie można zakupić pamiątkowa monetę wybijaną specjalnie z tej okazji. Będzie fotobudka by uwiecznić swoją obecność w tym dniu. Wcześniej będzie można wylicytować wystrzał z armaty a wygrany szczęśliwiec będzie mógł głośną palbą ogłosić pobicie rekordu.

Tysiące balonów poleci w niebo a do tańca piżamowego zagra nam DJ. Z głodu nikt nam nie zemdleje, bo obok budynku szkolnego rozstawią się budki z pokarmem. Całość imprezy finansowana jest ze zbiórek organizowanych wśród mieszkańców oraz przy wielkim wsparciu burmistrza Trzebiatowa Józefa Domańskiego, który razem ze starostą gryfickim Ryszardem Chmielowiczem objęli patronatem całą imprezę. Nieobecność w tym dniu będzie skutkować żalem przez wiele lat.

Już dziś potwierdź swoją obecność na wydarzeniu: BĘDĘ

Jadwiga Maczuga

Członkini Komitetu Organizacyjnego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz tutaj komentarz
Wpisz imię